Kaugtöö ja kodukontor

Töötad kodukontoris?

Amphora aitab kaugtööd teha! 

Amphora Professional on terviklik veebipõhine teabehaldustarkvara. 

Kas Amphorat saab ka kodust kasutada? 
Jah, loomulikult, selleks Amphora ongi mõeldud! 

Amphora kaudu pääsed Sinule vajalikele dokumentidele kiiresti kõikjalt ligi. Võimsa täistekstiotsinguga leiad vajalikud dokumendid loetud sekunditega. 

Küsi pakkumist 

Soovin esitlust 

Vaata juhendeid

Koosta, kooskõlasta, allkirjasta, saada ja säilita dokumente ühes keskkonnas! 

Amphora .docx ja XML mallidega saad automatiseerida kirjade jt dokumentide koostamist. Enam ei pea andmeid ühest dokumendist teise ümber trükkima, rääkimata algdokumentide mitme kontori vahet tassimisest või mitme arvuti vahet saatmisest. 

Otse Amphoras saad kooskõlastada nii e-arveid kui kõiki muid dokumente. Iga kooskõlastaja võib istuda oma kodukontoris ning lisada oma kommentaarid otse Amphorasse. 

Lepinguid jm dokumente saad digiallkirjastada otse Amphoras ning suunata digiallkirjastamiseks korraga mitmele kasutajale sh iseteenindusportaali kaudu ka välistele isikutele nt koostööpartneritele. Jääb ära kogu dokumentide digiallkirjastamiseks oma (kodu)arvutisse laadimine ja erinevatele allkirjastajatele kordamööda e-postiga edasi-tagasi saatmine.

Amphora mass-allkirjastamine võimaldab allkirjastada ühekordse PIN2 sisestamisega kõik allkirjastamiseks saadetud dokumendid ja kirjad. Allkirjakonteinerid moodustatakse igale objektile eraldi, nagu need oleksid ükshaaval allkirjastatud. 

Vaata juhendit: Mass-allkirjastamine

Amphorast saad dokumente otse välja saata nii e-postile kui ka iseteeninduskeskkonda. 

Amphora digiarhiivis on originaaldokumendid kaitstud muudatuste eest.

Amphora on turuliider Eesti kohalikes omavalitsustes ning kõige soodsam e-arvete operaator. 

Küsi pakkumist | Soovin esitlust

Amphoras on Sinu dokumendid turvaliselt hoitud! 

Dokumentidele pääsevad Amphoras ligi ainult sisseloginud kasutajad (ID-kaardi, Mobiil-ID, Smart-ID või kasutajanime ja parooliga). Dokumentide kättesaadavust saab Amphoras piirata lugemis- ja muutmisõigustega. 

Dokumente saab muuta ja allkirjastada otse Amphoras ning puudub vajadus töödokumente oma koduarvutisse salvestada. 

Et võimalikult vähe oleks vajadust kuhugi kohale tulla, soovitame aktiivselt kasutada Amphora tasuta iseteenindusportaali, mille kaudu saate dokumente saata teadmiseks ja allkirjastamiseks ka isikutele, kes ei ole Amphora kasutajad. 

Vaata juhendit: Iseteenindusportaal

Kui palju Amphora maksab? 

Amphora uue keskkonna seadistamine maksab 200 eurot +km, kuutasu on alates 80 eurot +km (5 kasutajat). 

Vaata täpsemalt: Amphora hinnakiri

Enamasti on vajalik ka kasutajakoolitus maksumusega 50 eurot tund. Koolituse maht sõltub Teie vajadustest sh kui palju Te lasete oma keskkonna seadistamist meil teha ning kui palju soovite koolituse käigus koolitajaga koostöös ise seadistada. Koolitusi võime teha Teie juures kohapeal või kaugkoolitusena.     

Küsi pakkumist | Soovin esitlust

Telli tasuta (kaug)esitlus! 

Amphora võimalustega lähemaks tutvumiseks oleme valmis tegema tasuta ühetunnise esitluse Teie juures kohapeal või kaugesitluse skype teel või zoom või teams keskkonnas. Võime esitluse tegemiseks kasutada ka Teie valitud keskkonda. Esitlusega ei kaasne Teile mingeid kohustusi ega kulusid. 

Anna oma huvist meile teada ja võtame Sinuga ühendust!

Soovin pakkumist | Soovin esitlust
 
EML
ELL
Microsoft Partner