Uute loendurite lisamine


  1. Uue asjaajamisperioodi aktiveerimine Amphoras

Uue asjaajamisperioodi aktiveerimine Amphoras

Uue asjaajamisperioodi käivitamiseks tuleb Amphoras:

  1. Avada Admin->Kataloogid ning avanenud vaates vajutada nupule Kõik loendurid. !Kõik loendurid nupp
  2. Avanenud vormil, valida rippmenüüst lõppeva aasta number. Lisaks on võimalik valida ka asutus(juhul kui kasutajal on rohkem kui 1 asutuse õigused). Süsteem kuvab kõik loendurid, kus väli Aktiivne kuni sisaldab möödunud (eelmist) asjaajamisperioodi.
  3. Märgistada ja kopeerida loendurid ühe lehe kaupa (teha ’linnuke’, vajutada Kopeeri uueks perioodiks, avada veelkord 2023, avada järgmine leht, teha ’linnuke’, kopeerida jne).

Süsteem kopeerib loendurid ja lisab 1 aasta kõikidele aastaarvudele ning nullib loenduri väärtused (s.t. 01.01.2023 muutub 01.01.2024; 12-2/54/2023 -> 12-2/0/2024).

!Kõik loendurid tegevused

NB! Kirjavahetuse loendurite puhul peavad kuupäevad olema ainult ühel kõige ülemise taseme loenduril – ülemloenduril, mis annab väärtused alamloenduritele (kus väärtuse kast on tühi). Kirjavahetuse alamloendureid ei ole vaja kopeerida, s.t neil ei ole vaja kuupäevi Aktiivne alates ja Aktiivne kuni täita. Ei pruugi kehtida kõigi kirjavahetuse loendurite puhul.

Üldjuhul asub kirjavahetuse üldloendur üksusel – maja ikooniga nimetus kataloogipuus.

!Kõik loendurid tegevused

Juhul, kui kuupäevad on loendurite juures puudu või ei ole korrektsed, on neid võimalik lisada/muuta loenduri muutmise vaatest: Avada Admin->Kataloogid.

Valida kataloog, millel kuupäevad on määramata, vajutada nupule „Muuda“. Avanenud vaates leida paneel Loendurid ning vajutada Edit lingile, mis avab loenduri muutmise vaate.

Sisestada kuupäevad Aktiivne alates – aktiivne kuni (uue asjaajamisperioodi näiteks 01.01.2024 – 31.12.2024) ning vajutada nupule Tagasi (või Valmis). Seejärel vajutada nupule Salvesta.

Täpsem juhend loendurite muutmise/lisamise kohta asub SIIN.


Viimati muudetud: ‎‎‎12. detsember ‎2022, ‏‎16:26:47